(532)4712958-(312)3958521(pbx) - kamat@kamat.com.tr

İVOGSAN Soğutmacılar Sitesi 1444. Sok. No: 8 Ostim-Ankara

Kamat Su Teknolojisi Ltd. Şti.

Kurucumuzun 1985 yılından bu yana su jeti teknolojisi konusunda çalışıyor olması sebebiyle, Kamat Su Jeti Ltd. Şti., su jeti teknolojisi konusunda 32 yıllık bilgi ve tecrübeye sahip bir firmadır.

Firmamız Kamat Su Jeti Ltd. Şti., küçük tip sujeti pompası, büyük tip sujeti pompası ve ekipmanları, su jeti tabancaları, sujeti tabanca nozulları, hortum nozulları, kontrol vanaları, basınç ayar regülatörleri, ayak pedalları, yüksek basınç sujeti filtreleri, bağlantı elemanları, yüksek basınç sujeti eşanjör temizleme hortumları, tabanca hortumları, kauçuk esaslı hortumlar, manometreler, stabilizatörler, emniyet valfleri, 500 bar korumalı sujeti koruyucu ekipmanları, 1000-2000 bar korumalı sujeti koruyucu ekipmanlarının satışını yaparken aynı zamanda kendisine ait su jeti makinaları ile endüstriyel temizlik hizmeti vermektedir.

Kamat Su Jeti Lt. Şti., son teknoloji ve yeni küçük tip sujeti makinaları, büyük tip sujeti makinaları ile 2000 bar'a kadar endüstriyel temizlik hizmeti vermekte olup, aynı anda dört ekip oluşturabilecek büyüklüktedir. Kamat Su Jeti, su jeti konusunda Dünya çapında tanınan;
- Kamat Pumpen GmbH
- UDOR S.p.A
- Stonage INC
- Spir Star AG
- TST Sweden AB
gibi firmaların ya resmi temsilcisi yada ana ithalatçısıdır.Bu firmalara ek olarak su jeti aksesuarı üreten 10 a yakın firmanın da ürünlerini stoktan satarak sujeti sektöründe bir market olmuştur.

Belgelerimiz

Belgeleri yakından incelemek için üstüne tıklayın

Highslide JS

CE Belgemiz

Highslide JS

ISO Belgemiz

Highslide JS

Marka Tescil Belgemiz